Masterclass imitatie schilderwerk in acryl met Julien Gautier en Gertjan Nijsse

Na het enorme succes van vorig jaar hebben we deze 2 mannen opnieuw weten te strikken voor een paar dagen cursus op hoog niveau. We zijn er trots op dat ze weer naar Zutphen komen, zorg dat je erbij bent.


2- daagse Masterclass imitatie schilderwerk in acryl met Julien Gautier en Gertjan Nijsse Donderdag 20-11 Grand Antique en Vrijdag 21-11 Lapis Lazuli
Art.: CUR0091

670,00

810,70 Incl. btw


2- daagse Masterclass imitatie schilderwerk in acryl met Julien Gautier en Gertjan Nijsse Zaterdag 22-11 Grand Antique en Zondag 23-11 Lapis Lazuli
Art.: CUR0092

670,00

810,70 Incl. btw

Wil je leren werken met acryl in decoratieve technieken op topniveau? Dan is dit je kans. Vraag je je altijd af hoe je met acryl een gelijk of beter resultaat kunt behalen dan met olie- of oplosmiddelhoudende producten? Volg dan deze cursus. Leer van ervaren decorateurs de praktische tips, trucs en werkmethodes met watergedragen verfproducten zoals Acrilino Glaze.

Gertjan Nijsse en Julien Gautier zijn beide lid van de International Decorative Painters Salon "The Salon".

De 2-daagse cursus vindt plaats bij Linova in Zutphen. Schrijf je nu in en ontvang een ondertekend certificaat van deelname. Wees er snel bij, want het aantal plaatsen is beperkt.

 

Deelname, kosten en materialen

Voor deelname is enige ervaring met hout- en marmerimitaties gewenst. Linova zorgt voor de voorbereide ondergronden, alle verfproducten en een heerlijke lunch op beide dagen.

De cursus loopt van 9.00 tot circa 17.00 uur. Je kunt kiezen uit twee periodes: donderdag 20 en vrijdag 21 november of zaterdag 22 en zondag 23 november. Inschrijven kan door de producten op deze pagina te bestellen.

Wees er snel bij, want het aantal plaatsen is beperkt. De prijs voor de 2-daagse cursus is 670,- euro exclusief BTW.

 

Handige linkjes voor als je naar Zutphen komt:
Je vindt hier overnachtingen, restaurants, eetcafés, musea en nog veel meer over Zutphen

Zutphen

Dag 1 – Paneel Grand Antique - Trompe-l'œil 

Zutphen

Gert-Jan Nijsse is op het gebied van imitatie-technieken al meer dan 30 jaar actief. Leerde op diverse plekken in Nederland, België en Frankrijk de kneepjes van het decoratie vak. Gertjan wordt internationaal gevraagd voor het geven van cursussen.  

Door de lange zoektocht naar de mogelijkheden van oplosmiddelarme producten werden zijn inzichten ook gevraagd bij de ontwikkeling van de “Acrilino”. De resultaten waren zeer overtuigend en de stap naar de juiste methodiek werd gezet. Deze Masterclass geeft de mogelijkheid om thuis te raken in de mogelijkheden van effectief werken met Acrilino binnen het veld van imitatie technieken.  Het gevoel toch in olie te werken, maar binnen één dag meerdere bewerkingen te kunnen uitvoeren maakt dat in de praktijk de resultaten sneller en even overtuigend kunnen worden uitgevoerd. Men moet een goed voorbereid plan hebben, maar dan wordt de uitvoering een feestje. Op deze dag  krijg je alle informatie die je nodig hebt en ga je natuurlijk zelf ook aan het werk.


Je maakt op de eerste dag een prachtige paneel met Grand Antque Marmer

Zutphen

 

Dag 2 Paneel Lapis Lazuli – Trompe-l'œil 

Zutphen

De meeste geïnteresseerden hebben het prachtige boek  “Hand Painted Stones & Marbles” in huis (het kan overigens nog steeds besteld worden). Hij zal het graag voor je signeren.  

Julien is een meester-schilder uit Frankrijk en werkt met watergedragen imitatie technieken voor klanten over de hele wereld.  Dat is niet voor niets, hij is een klasse apart en kreeg dan ook in 2023 de hoogste Franse onderscheiding “Meilleur Ouvrier de France”. De cursus wordt in het Engels gegeven maar is ook zeer goed te volgen voor hen die hier minder mee uit de voeten kunnen. 

Je maakt op de 2e  dag een prachtig paneel met Lapis Lazuli

Zutphen

 

 

Dank voor uw inschrijving!
Toegevoegd!
Opgeslagen!
$$$data$$$